1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Танчерка за приватна забава!?

Дискусија во 'Сингл' започната од GermanGirl02, 25 ноември 2016.

 1. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Добар ден девојки,

  Деновиве ми отпаднаа очи барајќи танчерка за изненадување за роденденска забава, го обрнав цел ''Гугл'' и ''Фејс'' но се што можев да најдам беа ''Жаде'' танчерки, кои реално мислам дека само ќе ја задушат забавата со ориентална музика. Роденденот ќе биде во домашна атмосфера. Би сакала танчерка која ќе му посвети внимание на славеникот и ќе направи Шоу. Ве молам помогнете ми доколку би можеле да ме насочите некаде!!

  Поздрав (hollest)
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.612
  Допаѓања:
  64.657
  Пол:
  Женски
  Има некои членки кои се заинтересирани ама за повеќе информации ќе се обратиш кај @Kukla994
   
  На crimson, purple..m, Sesil и 10 други им се допаѓа ова.
 3. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.936
  Допаѓања:
  30.770
  Пол:
  Женски
  А повеќе женски примате ли? Оти знам тука на форумов сакаме повеќе да се пријавеме. :D Или па мора да е само една? :|
   
  На crimson, purple..m, Arthur и 6 други им се допаѓа ова.
 4. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.274
  Пол:
  Женски
  И јас сум за, знам некој секси потег, за повеќе информации побарајте во Феминско Младинско Ќоше. :) И идеме во тандем сите 6 8) не се делиме.
   
  На Ketchup, Prijatelot, Dust и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.029
  Допаѓања:
  25.020
  Мене таман ми се ближи роденденот , за танцувања само нудам 20 илјади ден.
  Плаќам на рати 68 месеца. Може и пица да нарачам ако е гладна. На гладен стомак не се игра.
   
  На Winter Lady, Dabria, biGirl и 16 други им се допаѓа ова.
 6. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  2.141
  Пол:
  Машки
  жаде танчерките се real deal :D прават добра забава :D
   
  На krEM4Eto и КикиМаус им се допаѓа ова.
 7. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Сум за само една, повеќе ќе е too much.
   
 8. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Незнам, ко што гледав видеа не ме фати мерак за нив.
   
 9. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  @GermanGirl02 Вака ли?
  [​IMG]
  А ми се смеат од ќошето, групно да сме играле :P
  @Yipman2 Пицаа? ^_^ I'm in! :D
  :d::drunk:
   
  На Antebellum, Ketchup, Yipman2 и 6 други им се допаѓа ова.
 10. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски

  Хахахаа, сама ќе си донесиш шипка или да ја местам пред да дојдеш :D
   
  На fificaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  Јави се во Валијант. Црна Мачка можеш да ја изнајмиш за приватна забава.
   
  На Winter Lady и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 12. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  2.141
  Пол:
  Машки
  Ja имав прилика во неколку наврати да присуствувам на такви „изненадувања„ со жаде-танчерки (терминов малце не е соодветен ама најлесно се сфаќа хахаххаха) и беше добро.. малце адреналин.. еуфорија.. :D дури ја гледаш сите потези и ги знаеш хаха а ако се впуштиш во „плес“ си заебал работа од старт хахах али за забава е нели :D интересно искуство во секој случај :D
   
  На Antebellum и Winter Lady им се допаѓа ова.
 13. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.928
  Пол:
  Женски
  Еве, кој е за Жадиња, нека ме побара!
  [​IMG]
   
  На veren, marija1907, krEM4Eto и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  А чек, маж беше славеникот така?
  Жадињата се добри и нема да го задушат, напротив...
  [​IMG]
   
  На sjdgo, krEM4Eto, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски

  Па тоа всушност ме занима - колку интеракција ќе има со него
   
 16. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.170
  ова со профи танчерки или со жадиња ми е некако издувана работа....
  жадињата веќе одамна се ОUT ... а профи танчерките некако не се препорачливи ако е присутен и партнерот на славеникот, доколку го има...:lol:
  оти лесно ќе стане, од играчка - плачка...:!:
   
  На veren, referentka, biGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 17. JonyBravo

  JonyBravo Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  2.141
  Пол:
  Машки
  На тоа шо имав прилика да го видам имаше доста интеракција.. нормално да нема премногу(нападни) допирања и такви ствари :D

  Жадињата се’ измината работа т.е. некако неконвеционални за периодов али сепак стојам на ставот дека има сеуште провокативност во нив :D има доста добри типки во жаде-„скафандерот“ :D
  A за тоа играчка плачка мислам дека скоро е и неизбежно :D
   
  На MilaP, Bozica1980 и ninja35 им се допаѓа ова.
 18. GermanGirl02

  GermanGirl02 Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Нема партнерка, НО НЕМА НИ ПРОФИ ТАНЧЕРКИ! ;(
   
 19. elenaeli22

  elenaeli22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  380
  ЈАс сакам танчер, некој секси, таман има време уште до роденденот :D
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 20. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  Јас вежбам фитнес на шипка.
  Е сега до сеа трипати сум била на час, ама од кај знаеме, може сум талентирана.
   
  На veren, krEM4Eto, Ketchup и 2 други им се допаѓа ова.