Тапети

Дискусија во 'Дом' започната од butterflyyy, 23 април 2010.

 1. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  5.139
  Култ Декор во Дебар Маало ем квалитетни ем убавки
   
  На Feminka22 и Mrs. Lovett им се допаѓа ова.
 2. Gabrielle...

  Gabrielle... Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Дечки, да ми препорачате каде можам да најдам солиден квалитет за ниска цена на 3д панели како бели цигли ?
   
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.320
  Допаѓања:
  18.247
  Пол:
  Женски
  Каде да најдам убави и квалитетни тапети и предложете боја/слика.
  Ѕидовите ќе бидат светло сиви, а мебелот ми е цел бел освен што имам циклама масичка.
  Сакав нешто со црно да биде. Али не знам дали на ѕидот кај прозорите или спроти креветотна ѕидот кај телевизорот.
  Пратете некое сличе или кажете кај да барам идеа