1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тахикардија

Дискусија во 'Канта' започната од ruzamkd, 27 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ruzamkd

  ruzamkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што представуваат симптомите на стегање во градите,чувство на трепереље на срцето и трнење на рацете од околу 2-3 мин.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.