1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тајландска масажа на стапала?

Дискусија во 'Тело' започната од soncenceto.matea, 30 јули 2012.

 1. soncenceto.matea

  soncenceto.matea Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  50
  Феминки дали знаете број од девојката што нуди тајландска масажа тука во Скопје?гледав пред неколку месеци можеби и година на тв ја даваа,по потекло од Тајланд е,мислам дека 300 денари за 1 час зема?баш би сакала да се опуштам со масажа на стапалата :D
   
  На RedWine му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RedWine

  RedWine Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  59
  Мислиш на онаа масажа во аквариум со риби? ^_^ Мислам аквариумски риби де ;) ...Не знам каде има ,но би сакала да пробам....Имам гледано по градови во соседниве земји и онака интересно ми излгледа! Е сега сум чула или можеби прочитала некаде,дека тој тип на масажа и педикир е извор на бактерии и габични инфекции....па сега......
  ....ама јас сепак би пробала еднаш ,чисто од љубопитност! Ако имаш некакви информации пиши слободно!