1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тајна соба (Panic room) [2002]

Дискусија во 'Филмови' започната од Juicy, 9 септември 2011.

 1. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Дали сте го гледале филмов?
  Мене многу ми се свиѓа,интересен трилер.
  Во главна улога Jodie Foster, морам да кажам дека многу филмови со оваа глумица се интересни.
  Па споделете мислења за филмов :)
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.607
  Пол:
  Женски
  Даааа,го имам гледано и предобар е! :) повеќе пати го имам гледано ,и уште планирам :D убаво ме потсети,ќе си го пуштам деновиве :)
   
 3. sparkle.q

  sparkle.q Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  15
  Го немам гледано но ми го имаат доста луѓе препорачувано.. Ќе го гледам деновиве секако.. :)
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.104
  Оф да, филмот е лудница. Џуди како и секогаш одлично си ја одигра улогата, но филмот посебно многу ми се допаќа. Целото сценарио ме воодушеви, и баш спаѓа во оние филмови кои ми се на врвот.
  Ама сепак мислам дека ако ги направеле крадците малку пооопасни, а не така лагано опасни :lol: филмот ќе дигнеше многу повеќе прашина позади себе.
   
 5. MilanoGirl

  MilanoGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  152
  И јас го имам гледано. Ептен интересен филм. Штом го изгледав trailerot знаев дека морам да го гледам филмов. :)
   
 6. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  Многу ми се допаѓа филмот.Преубав е. :clap: