1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тајните на флертот (Александар М.)

Дискусија во 'Книги' започната од SunnyGirl2, 25 септември 2014.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.221
  Допаѓања:
  5.737
  Тајните на флертот- Aleksandar M.


  Постои една уметност наречена заведување... Уметност која малкумина целосно ја разбираат. Ова е книга токму за таа уметност, за тајниот јазик на флертот и приказните на македонските „играчи".  Горе краткиот опис-вовед го преземав ме интересира дали сте ја читале книгава...Да ме посочите во неа малку... ;)  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=54BAAD7F
   
 2. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.205
  Звучи како Алек да ја напишал книгата...ако е така не се замарај не е напишана од никакви "играчи" туку од луге што дремат многу пред компјутер. :lol:
   
 3. Miss.Grey

  Miss.Grey Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Според тоа што прочитав на интернет ми изгледа интересна книга. Другарка ми ка бара низ книжари ама ништо. Ја има некок прочитано да даде мислење?
   
 4. Priroden

  Priroden Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2015
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  2.919
  Пол:
  Машки
  Врска нема ова, не мора ни да го читаш.
  Од причина што, додека некои пишуваат книга за заведување и тактики на освојување, други со малку повеќе самодоверба живот видеа :D