Тајни [Алфа ТВ]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од tea4e, 15 јуни 2014.

 1. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.973
  Пол:
  Женски
  Уште колку епизоди има, знаете?
   
 2. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  485
 3. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.973
  Пол:
  Женски

  Значи ќе има уште 'заврзлами':)
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Сите испаднаа убијци.
   
  На simonna.a и leona83 им се допаѓа ова.
 5. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.795
  Допаѓања:
  22.897
  Пол:
  Женски
  еј абе пропуштив 2-3 епизоди...кој го суреди Роберт?
   
 6. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  530
  Пол:
  Женски
  Роберт е жив
   
 7. mamita

  mamita Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  174
  Пол:
  Женски
  Леле онаа Лада не ја поднесувам,ни како лик ,ни како глумица. Кога ќе се открие дека таа ја убила Јулија?
   
 8. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.795
  Допаѓања:
  22.897
  Пол:
  Женски
  Како бе жив?А оти кажват дека умре?
   
 9. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ^^
  Затоа што тој се престави дека е мртов само за да не го уапсат а всушност е жив.Подоцна ќе треба да се венчаат со Марина.
   
 10. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.695
  Допаѓања:
  4.110
  А нема на крај Марина да се земе со Никола?
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Ќе се земе со Никола на крај но прво со Роберт.
   
  На blueeparadise му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  Да ви кажам дека мене инспекторкава Ана ми е многуууу убава и многу ми се свиѓа!
  Овој Дамјан има страшна фаца, како на бесно куче!
  Валентина е глупава што нема да сведочи.
  За Миро ми е многу жал! Легенда е човекот... :(
   
 13. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  А што се случува во последно време помеѓу Дамјан и Валентина? Зошто бега од него?
  Имам пропуштено доста епизоди па не сум баш во тек...
   
 14. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.973
  Пол:
  Женски
  Не ја гледав денес, која била мрачната тајна на Јулија?
   
 15. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Да им се одмазди на Франич.
   
  На leona83 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. coconaut

  coconaut Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  915
  Допаѓања:
  2.559
  Пол:
  Женски
  Добро луѓе вчерашната епизода ја пропуштив и скроз сум аут, како се смирија Никола и Марина? Што се десило со куријата и Филип? Има некаде онлине каде може да ја гледам серијава по епизоди?
   
 17. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  220
  Пол:
  Женски
  Повели http://www.balkanje.com/browse-tajne-videos-1-date.html
   
 18. coconaut

  coconaut Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  915
  Допаѓања:
  2.559
  Пол:
  Женски
  Не постојат видеава на линкот, избришани се :(
   
 19. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  220
  Пол:
  Женски
  Тука мислам дека ги има сите
   
 20. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.695
  Допаѓања:
  4.110
  Ќе може ли линк од последната епизода, не можам никаде да ја најдам а на линков погоре ја нема, и претходните се скратено дадени.