1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Твитер (Twitter)

Дискусија во 'Канта' започната од Rockstar007, 22 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rockstar007

  Rockstar007 Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  5
  Дали имате Твитер и ако имате,често ли се уклучувате ?
  (ако има ваква тема слободно ја заклучете) :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.