1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Твит: Самохраните мајки се канцер во општеството

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од macencef, 22 јануари 2017.

 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.082
  Допаѓања:
  3.078
  Пол:
  Женски
  jas nema da komentiram bidejki nema da bidam objektivna. mislenja, diskusii, napagjanje vrz mene bidejki ja otvoram temata.....prifakam sve. ajde da ve slusnam, pukajte
   
 2. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
  Прво што ми паѓа на памет е дека болниот од канцер не е заразен туку во исклучително лоша здравствена состојба.
   
  На Abeja и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.582
  Допаѓања:
  171.560
  Пол:
  Женски
  Кај го прочита ова, да одам една лекција да им одржам?!:@
   
  На Јаневски, Arthur, cresa-jagoda и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  3.005
  Допаѓања:
  4.820
  Пол:
  Женски
  Ne razbiram ... sto e temava ... da be kancer sme i sega ? koja iskomleksirana budala go pisala toa, da ne e nekoja zena sto maz i sakal i na strana nesto pa, zenite se krivi i toa go ima.
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 5. V.odolija

  V.odolija Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  1.173
  Допаѓања:
  20.843
  @Dust некој Махоски го има ретвитнато.Оди кај Миа Костова ќе прочиташ имаше и таа постирано нешто.
  Некој тропнал нешто за кое незнам ни дали е свесен што напишал или па од каде таа фрустрација.
  Мислам дека такви фрикови не заслужуваат толкаво внимание.
   
  На ku4ence, Gushkalo, LUCERKA и 9 други им се допаѓа ова.
 6. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
  Некогаш на шала велам дека сме ние разведените роба со грешка :D
   
 7. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.621
  Допаѓања:
  152.104
  ма вие сте кралици :bow::bow::bow:а ина фината таа другарка и мина костова и ред како нив изкомплексирани будали можат да јадат г**на колку сакат
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 8. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
  Деца како деца :) мислат дека се' знаат :D
   
 9. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  34.191
  Е ова ви е школски пример на некој кој некоја ,, курва ,, му акнала корпа у трето одделение... И после некоја деца ќе му роди...

  Убаво викам јас, за се сме ние жените криви...
   
  На Ketchup и LollySky им се допаѓа ова.
 10. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  10.232
  Допаѓања:
  124.348
  Елитата твитерска, авангардата македонска биле твитерџиите.

  Само да исмејат некој, за слава и умрената мајка ќе си ја продадат.
   
  На LUCI 99, ku4ence, ludoto19 и 27 други им се допаѓа ова.
 11. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
  А дали твиотот беше упатен лично кон жената, зошто според мене не мора на секоја провокација да се враќа со провокација.
  Можеби дечкото не знае кој му е татко па си лечи комплекси. Не го оправдувам тоа што го пишал, ама мислам дека тој пишал за внимание и за лајкови.
   
 12. Lella

  Lella Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.300
  Допаѓања:
  28.805
  Пол:
  Женски
  Кога отворате нова тема, барем објаснете за што се работи, не се сите запознаени со твитерските скандали.
   
  На LUCI 99, LUCERKA, elimkd и 27 други им се допаѓа ова.
 13. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  6.428
  Пол:
  Женски
  абе ај, од едно мислење на твитерџика кој се страми да го истакне својот идентитет, ќе паѓаме во кома што кажеле. ајде, тортоп (facepalm)
  Арно им вика на твитерџиите Џамбазов, дежурни душмани ;)
   
  На Abeja и Mïłëñã❣❣❣ им се допаѓа ова.
 14. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.942
  Допаѓања:
  14.003
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Eве, можеби некој не видел.
  Инаку не сакав да го коментирам идиотов, тешки фрустрации носи а и греота е да се подсмеваш на пациенти.
  Да се спуштев на негово ниво, ќе речев дека мајка му треба да жали што не го абортирала. И дека татко му требало да го изд**а на камен (реплика од Диво Месо). Ама ај да не се спуштам :angel: ;) :D
   
  На Nina+O, LUCERKA, Abeja и 7 други им се допаѓа ова.
 15. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  79.281
  ^се спушти и кажа
  Факт;)
   
  На Lella, Florenсе, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.942
  Допаѓања:
  14.003
  Пол:
  Женски
  Намерно беше ако не примети ;)
   
  На Gosh му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  79.281
  Ц
   
  На galapce му/ѝ се допаѓа ова.
 18. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
  За диво месо, мислам дека беше во чаша, кој може да да провери?
   
  На LollySky му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  3.005
  Допаѓања:
  4.820
  Пол:
  Женски
  podobro kamen da rodev svnja kje se ocesase barem od tebe , relikata od Divo meso :)
   
  На Abeja, cresa-jagoda, korisnichka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
  На LollySky и Outlook им се допаѓа ова.