1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тед (Ted) [2012/2015]

Дискусија во 'Филмови' започната од Bitter-Sweet, 23 август 2015.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.914
  Допаѓања:
  75.430
  Пол:
  Женски
  Не најдов тема за мечето Тед. Кои се вашите критики?

  Ted првиот дел почна да се прикажува во 2012, а вториот дел во 2015. Нема да откривам ништо друго, оставам на ваши коментари а јас топло го препорачувам.

  [​IMG] [​IMG]
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Го гледав пред некој ден. Тед е лудница, се ваљав од смеа. Неможам да издвојам кој дел е поинтересен, добро во првиот има повеќе оние елементи кога се запознаваме со ликовите, па и нивните будалаштини. Најјак момент ми беше кога Teд му рече на тоа дебелото дете Сузан Бојл :D
   
 3. Евроазија

  Евроазија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2022
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  2.337
  Пол:
  Женски
  Интересен е,а и не е.:D