1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Телеком Смарт Старт

Дискусија во 'Барање работа' започната од Jessym, 25 мај 2021.

 1. Jessym

  Jessym Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2021
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки,дали некој е дел од оваа програма или има аплицирано?

  Започнува Smart Start, најдобрата програма за стекнување практично искуство и професионален развој во Македонски Телеком. Дознајте сѐ што треба да знаете тука!
  https://www.telekom.mk/smart-start.nspx
   
 2. KittyAgnes

  KittyAgnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2021
  Пораки:
  744
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  што програма е ова?