1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Телефон

Дискусија во 'Канта' започната од macam, 16 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  незнам дали оваа тема припаѓа баш тука но сепак сакам да ве прашам :rofl: Јас утре купувам телефон и никако немозам да се одлучам помеѓу Samsung Galaxy Ace S5830 или Sony Xperia Tipo вие што мислите и ако имате некој од овие 2 телефони пишете ама побрзоо :P
   
 2. owi

  owi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  123
 3. Nedalija

  Nedalija Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2016
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Да не случајно некој продава Iphone 6/5 ? Пишете ми:)
   
 4. Marko-MArince

  Marko-MArince Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Поклонувам ајфон 5
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.