1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Теми на муабет со пријателите/пријателките

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 6 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  348
  За со пријателките веке има една тема,а и се знае дека најчестата тема е оговарање.Ама какви теми на муабет имате со машките??
  Сигурно со другарите неможете да разговарате како со другарките.

  Е баш ме интересира,бидејки пред другарите сигурно неможете се да кажете,па затоа мора да се пази што се збори :D :lol: а ако не е потребна темава или е дупла слободно нека се избрише и извинете
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
 3. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  348
  Да,ама темава е за пријателите...
  Ако не е потребна нека се избрише!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.