Темница или свеќи?

Дискусија во 'Секс' започната од koritsaki, 21 март 2010.

 1. DejaVu

  DejaVu Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2021
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Машки
  И темница и свеќи.. :inlove:
   
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  23.627
  Допаѓања:
  186.336
  Леле колку го имам надживеано ова.
  Светло сакам.
  Запалена сијалица.

  То свеќи, латици од ружи, драпај си меот... ми е демотивирачки.
  Секс е, не поетска вечер.
   
  На DejaVu му/ѝ се допаѓа ова.