Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тенди за балкон

Дискусија во 'Дом' започната од cvetce85, 16 мај 2015.

 1. cvetce85

  cvetce85 Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки,

  Ме интересира дали имате искуство со фирми за местење на тенди?
  Кои се покажале добри и квалитетни за цената. Засега сум ги посетила лапласт, кое чини 50 евра квадрат и мактенда, кое чии 45 евра. Очекувам ваши мислења :):):)
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  13.575
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира темава, така да ако некој има искуство пишете и кажете ни како сте задоволни, каде да е обратиме?
   
  На Poppins му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  13.575
  Пол:
  Женски
  Ние веќе одамна ставивме
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.665
  Пол:
  Женски
  Тенда со платно многу брзо се уништува како резултат на атмосферските влијанија, затоа попрактично е да се направи од поцврст материјал, а најпрактично ми е пвц, нема прашина, по потреба се отвораат прозорите, може да се стави венецијанер или вариолајт, така што би ја избрала оваа опција.