1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тениски ракети

Дискусија во 'Спорт' започната од the-girl1, 18 јануари 2013.

 1. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  Дали играте тенис,и дали имате тениски ракети?
  Оригинал,или? :^)
  Dunlop,Head,Wilson,Babolat?

  Еве некои слики:


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  :)
   
  На l0vE...-love му/ѝ се допаѓа ова.
 2. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  144
  Пол:
  Женски
  Tенисот ми е омилен спорт и секој слободен миг играм и имам два баболат ракети ;)
   
  На the-girl1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MariaFederer

  MariaFederer Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  6
  Wilson, најдобри се :wasntme:
   
 4. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.046
  Babolat..
   
 5. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  224
  Имам два оρигинални деκа κаκо мала тρениρав тенис еден пеρиод.