Тенки или подебели веѓи?

Дискусија во 'Лице' започната од suGarBaby, 5 февруари 2010.

?

Какви се вашите веѓи?

 1. Потенки

  390 глас(а)
  28,4%
 2. Подебели

  983 глас(а)
  71,6%
 1. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  15.635
  Пол:
  Женски
  јас правев, 100 евра ми зеде, но брзо ми избледе, а се појави коронава и ми беше страв да и одам на корекција
  дали знае некој дали за корекција се наплаќа?