Форумџика на годината 2020

Теоријата За Биг Бенг (The Big Bang Theory)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Sparks, 27 декември 2010.

 1. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Едвај чекам малце да се ослободам од обрски и да почнам оваа да гледам... обожавам добри серии
  ако имате предлог и за уште некоја кажете
   
 2. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.280
  Пол:
  Женски
 3. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  644
  Допаѓања:
  290
  Ја гледаше некоја последната серија од оваа сезона!? :D
   

  Прикачени фајлови:

  На M.laDy и decko им се допаѓа ова.
 4. livert

  livert Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2011
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  115
  Mислам дека не можеа подобро да ја завршат сезоната ,се смеев до солзи! :rofl: Посебно Пени ,ми се допадна нејзината смисла за хумор се надевам и понатаму ке го градат нејзиниот лик во таа насока предходно ми беше малку досадна :D
   
 5. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.418
  Допаѓања:
  9.169
  Пени качила некое килце :D
   
 6. vikica.s

  vikica.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  59
  овие три ми се од најомилените сцени...до солзи се имам смеено со нив и секоа наредно гледање се повеќе се смеам..браво за изборот..
   
 7. M.laDy

  M.laDy Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  899
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  Не можев да прекинам да се смеам на епизодава, буквално од почеток до крај се смеев :rofl:
  Ама за нови епизоди изгледа ќе почекаме м? Или набрзо ќе има :?:
   
 8. bobisk

  bobisk Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  3
  Нови епизоди од Септември :(
   
 9. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.588
  Допаѓања:
  5.143
  Уште малку и готова сум со трета сезона, со паузи измеѓу.
  Ептен е ѕверска серијава, поинаква од другите и многу смешна.

  Онаа песната на Шелдон кога е болен не можам од глава да ја извадам. ШЕлдон рулссссссс
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.198
  Допаѓања:
  49.486
  Пол:
  Женски
  Премиерата на 5тата сезона е закажана на 22ри септември. Продуцентите изјавиле дека
  Ленард ќе го остават да биде во врска на далечина со Прија, но тука сепак ќе биде Пени која се уште ќе се бори со своите чувства за Ленард. Две жени, но без секс. Со тоа ќе се бори Ленард во новата сезона.

  Уф, едвај чекам да почнат веќе, ми фали хуморот ептен :)
   
  На tigerlady и Dgirlll им се допаѓа ова.
 11. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  Најдобра серија на сите времиња, според мене, Шелдон е ѕвер :rofl: .

  Се газам од смеење секоја вечер, ги изгледав сите 1, 2, 3 сезона, сега сум 4 на средина и морам да кажам дека е ОД-ЛИ-ЧНА.
  Сега имам за учење и помалку ќе имам време, таман додека излезат епизоди од 5 сезона ;) .

  Криво ми е што дури летово ја открив, но сепак многу ми се допаѓа. Хуморот е одличен, а богами и актерите како се погодени за улогите, чудо едно. Шелдон ми е срцка, само Пени понекогаш ме нервира но добра е и она.
   
 12. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  И мене кога ми ја препорачаа прво мн се двоумев, а сега се каам што порано не сум ја ледала.
  Шелдон ми го продолжи животот :rofl: НЕма посмешен. иСто и во последните и Раж ми стана смешен. НАјбољи е одва чекам уште малку ќе познат да ја даваат 5 сезона-УРНЕБЕСИ! :l:
   
 13. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.280
  Пол:
  Женски
  Јеееејјјј денес излезе новата епизода. Одвај чекам утре да си ја спуштам и да ја гледам. :)
   
  На dancing.queen му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  Зарем утре? Зашто мислев дека ќе излезе дури другата недела :P Моја грешка, фала што ме потсети уште вечерва да ја побарам сигурно ќе ја стават на нет негде ;)
   
 15. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.431
  Допаѓања:
  2.668
  Пол:
  Женски
  ај сеа ја да се избацам, ја даваат серијава на тв?
   
 16. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.280
  Пол:
  Женски
  Кај нас не.
   
 17. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  Линк луѓе одма ако ги најдете првиве две епизоди, јас барам ама нема уште ништо да се гледа!
  има ли некој најдено торентче некое??
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.198
  Допаѓања:
  49.486
  Пол:
  Женски
  На TeddyGrey, AlicaInWonderland и najubava2010 им се допаѓа ова.
 19. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.188
  Аеееее вторава епизода, стомак ме фати еј :D :D :D
  Од Ленард фацата кога присуствуваше на новиот изум за врски на далечина.... :rofl:

  И Пени и Прија кога трчаа :rofl: :rofl:
  Ќе умрам од смеење на серијава некој ден :rofl:
   
  На TeddyGrey и tigerlady им се допаѓа ова.
 20. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.431
  Допаѓања:
  2.668
  Пол:
  Женски
  ја нема на кабелска некаде?