1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепачка за Сања Николиќ!

Дискусија во 'Канта' започната од stronggirl636, 26 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  дали слушнавте за тепачката меѓу екс дечкото на Сања ЈАНИ и СЛАТКАР???
  како ке го искоментирате ова?????????дали вреди да се тепаат за Сања???

  Раперот изел еден сочен бокс, пред обезбедувањето да го исфрли надвор Словенецот. Разлутениот Марко пак, бесот го истурил кршејќи чаши на шанкот, а потоа во афект и упатил јака доза навредливи зборови на Сања... ме интересира зошто се степале???
   
 2. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Сварно за љубовни проблеми е темава...еве сеа ќе го пратам и дечко ми и он да се степа со нив за Сања...ипак Сања си е Сања :!:
   
 3. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.806
  Каааако бе?! :o :o :o

  Дај и јас да им се убацам!

  Да не сум ептен безобразна, дајте бе луѓе вреди ли ова за посебна тема на форумов?

  Има тема македонски јавни фаци, може таму да се трачари :)
   
 4. stronggirl636

  stronggirl636 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  5
  сепак е ЉУБОВЕН ПРОБЛЕМ затоа ја отворив темата..
   
 5. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.806
  Види Стронг, нешто ми кажува дека ќе ти ја забришат темава, ама ај. Не сум модераторка.

  Љубовен проблем ама чиј? Ќе ни помогне дискусијата пардон трачот за нешто од нашиот живот? Освен тоа што ќе удриме сеир дека некои се степале за медиумски позната личност?

  Тука се дискутира за наши љубовни проблеми и се даваат совети.

  Како што реков, има тема за македонските јавни фаци. Бујрум - оп таму.

  Секое добро.
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата ја заклучив бидејќи истото може да се дискутира во темата opsti-diskusii/makedonskite-javni-faci-t2446/
  Во оваа категорија се пишуваат лични љубовни проблеми ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.