1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепачка помеѓу женски

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од J.Lo91, 26 октомври 2011.

  1. pupi.girl

    pupi.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јули 2011
    Пораки:
    4.464
    Допаѓања:
    7.832
    Пол:
    Женски
    Епа најчесто за некоја к***а што се меша во врска или заради дечкото најчесто заради тоа или ако некоја вадела муабети за друга :lol: :lol:
     
    На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.418
    Пол:
    Женски
    НЕ меѓу женски, тоа се вика меѓу две или повеќе КОКОШКИ! :!:
    Навредливо е за кокошките така да ги наречам, ама мора со нешто |(
    За што??
    За кој и да се тепаш, за што и да се тепаш, не си поразлична од животините!
    Луѓето се разбираат со зборови, па каков и да е проблемот, секогаш постои решение и компромис!
    И не, не ми се смешни, патетични ми се, бетер од шпанска серија! :x
     
    На sadangel му/ѝ се допаѓа ова.
  3. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Навистина многу бедно изгледа. Што и да е, може да се реши без вакви испади.
    Како мала сум се "тепала" со жеснки, ако може воопшто да се нарече тепање, ама и тоа било ретко.
    Сето тоа многу смешно ми изгледа.
    Се држам понастрана од такви работи, преферирам да спуштам со збор. :rock:
     
  4. RiRii

    RiRii Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2011
    Пораки:
    211
    Допаѓања:
    45
    Пол:
    Женски
    Ваљда заради машко,и озборување ваа наква ваа таква :talk: и на крајот сите окубани кокошки мене тоа ми е многу ниско ниво...
     
  5. gothchick

    gothchick Популарен член

    Се зачлени на:
    28 мај 2011
    Пораки:
    1.503
    Допаѓања:
    1.595
    Хахахахаха демек треба некаква причина. Доста е да ја погледнеш нафураната криво и ќе си добиеш ќотек. Озборување- оваа рече за таа вака онаа така па и идат на таа што рекла демек па која си ти ма мене да ми викаш дека сум ова она ии ШЛАП. Или за машко! Знаеше дека мене ми се свиѓа зашто се смува со него најдобра другарка сум ти ШЛАП и почнува. Што го гледаш дечко ми ма?ШЛАП. Си му се пуштала а?(аген)ШЛАП. Или по ново. Што си му савала лајк мори? :D За тоа знам дека се тепаат за машки или па за која што рекла.

    Сум се тепала ко мала и со машки и со женски. Ми ја украле играчката, барбиката, ме исккубале, ми го украле чоколадцето. Ама сега срамота е, незрело однесување е тоа, фаќање сеир.
     
  6. Lady97

    Lady97 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    1.172
    Допаѓања:
    524
    хахахахаа..темава :up:
    кога бев помала многу често тепав едно девојче што ми идеше на нерви и сега би ја истепала(онака крвнички) :D добро добро не :D :$ . ама знаев кога ке ми се спојат жичките убаво да се истепам со некоја шмизла или трачарка..ете затоа ми фалат тие златни детски денови :D
     
  7. swrcii

    swrcii Нов член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    723
    Допаѓања:
    270
    нема нешто ПОНИСКО ... не се замарам прва али ако ме гибне некоја е тогаш ке биде страшно :)
     
  8. La.Reina.Del.Sur

    La.Reina.Del.Sur Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 мај 2011
    Пораки:
    1.508
    Допаѓања:
    3.878
    Па...Со девојчина не сум се тепала, туку сум ги тепала :D... Јас се тепав со машки...

    А иначе еве ќе ве почестам со една случка...
    Прилично ведар пролетен ден во далечната 2000инекоја, јас 7-одд... И така си седиме на клупите во хол и збориме за триста глупости, јас и уште 5/6 машки и наеднаш слушаме: „ААА!!! Кучко една!!! Леле ме изгреба сега ќе видиш!!!!!!! Аааа косата!!! “ и надоаѓаа цела гужва, сите се движат околу нив и пукаат сеир. И ние вакви се гледаме сите и се газиме од смеење. И доаѓа раководителот и ги разделува додека ние се кикотиме ко луди, и ги носи во канцеларија... И по долгото и макотрпно висење по прозорци, нели за да слушниме за што се работи, испадна се истепале за некое машко од 1-ва година гимназија што учел во нашето основно... |(
    (смајлиштосекрсти)
     
  9. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.585
    Допаѓања:
    80.671
    Пол:
    Женски
    Разбирам машки да се тепаат, ама жени !?
    Глупо ми е, отсекогаш ми било, немам поим, ваљда ради простотијата, а и глупо е бре - ретко која знае асално да спотепа некоја и обично завршуваат (само) со корнење коси, нејсе.
    Жални ми се и за гледање, си викам само греотка за умот што го носат и мака ми е и да гледам. :tmi:
    Простотија, примитивизам, плус која е логиката да натепаш некоја (читај да и` корнеш коси) што ти го спотерала дечкото или кркнала некое десертче за тебе или уатевр ...
     
  10. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    Тепачка помеѓу женски како борба на две змии, мислиш ќе се изедат, страшно, мрзам тепачки меѓу машки а камоли женски, ме вознемирува, секогаш избгнувам разговор кој би довел до тепачка, уфф недај боже да се најдам во таква ситуација. :tmi:
     
  11. Ammy.Lee

    Ammy.Lee Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јули 2011
    Пораки:
    1.995
    Допаѓања:
    2.279
    Пол:
    Женски
    Тепачка помеѓу две девојчина најчесто има кога се работи за некое машко,па на некоја од нив и е дечко па другата се меша и така натака така натака..Можеби звучи глупо да се тепаш за машко,али кога би се нашла во таква ситуација зошто да не и покажам на некоја да не го чепка она што е мое?!Ако стварно ме сака момчево и јас го сакам би и го покажала местото на таа ку*ва , а ако момчето сака да замине со неа слободен му пат оти не вреде да се тепаш за некој шо не те сака...;)
     
  12. Smile.Girl

    Smile.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 октомври 2011
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    21
    Глупи се |( |( |( друго решение нема |(
    Демек шо? Само машките ке се тепет? Ко мојме и ние зш да не? |( --- Еве вака размислуваат тие :!:
     
  13. Emotional123

    Emotional123 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    8.476
    Допаѓања:
    39.705
    Пол:
    Женски
    Најчесто заради озборувања (не дека навистина ги опгодило тоа озборување) туку да се направи алфа мејл.
    Како и да е бедно изгледа кога некој тоа го гледа од страна и буквално им пука сеир, а девојките влагаат во филм "Види најјача сум" |(
     
  14. Bunny05

    Bunny05 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2011
    Пораки:
    260
    Допаѓања:
    124
    Се согласувам дека е бедно,ама ете јас се најдов во таква ситуација,со другарките бевме нападнати од три девојки кои прв пат ги видов во животот и ден денес уште не ја знам причината за тепачката. Не нападнаа физички па нормално не биваше ние да седиме со скрстени раце и да оставиме да не тепаат,па се испотепавме саламски :D Ги пријавивме в полиција полнолетни се имаат по 18 години.Значи некои девојчиња стварно немаат никаква култура,ниту домашно воспитување..бедно
     
  15. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    najdolno nesto,najmizerno,najbedno najbruka.koga ke vidam deka dve zenski se tapaat,pa uste poloso za masko pa pomizerno nesto nema :D
     
  16. DeepBlue

    DeepBlue Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.097
  17. Chocoholic

    Chocoholic Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2011
    Пораки:
    747
    Допаѓања:
    987
    Заради дечковци, озборување...што знам. Сеедно, женска тепачка за мене е многу мизерна слика. Ај на машките природата таква им е, да покажуваат сила. Ама женските колку толку треба да знаат да се разберат со збор, цивилизирано.
    Многупати во нервоза сум добила желба да и врзам 2-3 шамари на некоја, но фала богу останало на тоа :D
     
  18. zlatapetkova

    zlatapetkova Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    176
    Допаѓања:
    55
    сељанки невидени...за овие ваквите затвор бреее...да ги научат малку на ред.Па која и да е причината не паѓам толку ниско бе. :x
     
  19. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    па искрено не знам бас...секој разлицно маски,,уцилисте и слицно
     
  20. Gunshine

    Gunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    818
    Допаѓања:
    666
    Најчеста причина поради која женските се тепаат е слаба култура и став на диви животињи.
    За такви -хитно ветеринарна служба, да ги вакцинираат против беснило!