1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепачка помеѓу женски

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од J.Lo91, 26 октомври 2011.

  1. srcence1607

    srcence1607 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2012
    Пораки:
    2.364
    Допаѓања:
    2.470
    Пол:
    Женски
    Медицина => "Коце Металец" во женска верзија...мислам дека е доволно јасно што сакам да кажам :fubar:
     
  2. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.963
    Пол:
    Женски
    Мене прво нешто што ми паѓа на памет тука е дека причината се машките. Од моето искуство во средно школо тоа беше главната причина (иако и љубомора и завист на други основи играше улога). Еднаш неделно обавезно по еден љубовен триаголник се разрешуеше на “рингот“ у школски двор. Пуканки, сокче и борба. А муживе обично си се пукаа од смеење негде скриени. Taка еднаш најдов еден другар скриен како ги глеа и им се смее. И јас на шала му викам „Море не се праи многу фраер, знаеме зашо се криеш, само да не те видат, ќе си го изедеш ти ќотекот на крај.“ :D

    Еее умре времето кога тие се тепаа за нас, војни кога почнуваа за нас...умре. ;(
     
    На offspring1 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. NewYorker

    NewYorker Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 октомври 2012
    Пораки:
    387
    Допаѓања:
    95
    Јас се степав со едно девојче во 7 одд.Се степавме бидејќи ме провоцираше и јас ѝ срипав и мислам дека ќе ја задавев! :lol: Но немаше победник,бидејќи не разделија. :)
     
  4. Flower27

    Flower27 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2012
    Пораки:
    1.531
    Допаѓања:
    4.179
    Пол:
    Женски
    Така е
     
  5. Angel-Adriana

    Angel-Adriana Популарен член

    Се зачлени на:
    28 август 2012
    Пораки:
    1.085
    Допаѓања:
    555

    Се согласувам!!! :rock: Фала богу не сум се тепала и нема ни да се тепам! НЕМA НА ТОА НИВО ДА СЕ СПУШТАМ!! :!:
     
  6. JoxyTheFreak

    JoxyTheFreak Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2011
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    5.566
    Според мене,нема ништо по ниско од женски да се тепаат,а кај нас се почесто се случува.
    Американските queen bitches филмови удараат во глава.
    Одвратни ми се. Поготово кога се тепаат за машко... Тогаш не ги можам. Ни сеир не му пукам.
     
    На Neytiri му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Soldier

    Soldier Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2013
    Пораки:
    125
    Допаѓања:
    78
    Никогаш до сега не сум се степала и никогаш нема да се тепам. :| Несакам да се спуштам на тоа ниво.Тоа според мене е мн ниско. :)
     
  8. Dulceee

    Dulceee Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2011
    Пораки:
    900
    Допаѓања:
    1.960
    Пол:
    Женски
    Mи ги зеде зборовиве од уста. Aј сега пак поретко гледам вакви тепачки, ама порано..... Hеколку пати ми се има случено да ми дојде девојче кое што прв пат во животов го гледам и без причина да се задева.
    Cум одбегнувала вакви настани и тоа било кога сум имала 13-14 години. Cега фала богу нема. Mногу неубава глетка. A најлошо од се е што има девојчиња кои намерно ги предизвикуваат тие тепачки со цел да привлечат некакво си внимание. Tреба повеќе машки да им кажат дека многу лошо изгледа тоа од страна.
     
  9. Katerinceee

    Katerinceee Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    814
    Допаѓања:
    1.230
    Пол:
    Женски
    Леле кога ке ми текне...Во стааја имаме едни другарки кои се се тепат.Нема ден нема ни час они да не се закачат и да се степат, па после како магарици плачат.Никој незнае зошто се тепат,а најинтересно е што заедно седат и не ги преместуваат.

    Во прво одд и јас се степав со едно девојче.Седеше спроти мене,и еднаш ми зеде гума и не ми ја врати.Јас налутена и ги треснав лофичките плочки на земјата и таа стана дојде до мене,ме фати така убаво за косата и почна да ме корне.А јас паметно девојче зедов со нокт ја изгребав по лице така убаво од око па се до брада доле имаше долга линија :rofl: .Отакако ја изгребав таа почна да плаче и ми ја пушти косичката :angel: ,фала богу не ми откина ни едно влакно.До трето одд и стоеше шарката,и сите и се потсмеваа .Како и да е таа веќе има заборавено а јас како херој се паметам!
     
  10. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.709
    Пол:
    Женски
    Ја би тепачка со зборови. Јазикот коски нема, ама коски крши. :angel:
     
    На sweet-star и Stoimenovska им се допаѓа ова.
  11. naturally

    naturally Популарен член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2012
    Пораки:
    1.014
    Допаѓања:
    3.362
    Имав закани дека ќе ме тепаат (не знам ни зошто), а после кога ги видов во живо бегаа од мене :lol: :D .
     
  12. Rna

    Rna Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    190
    Допаѓања:
    63
    Сега во последно време не се имам тепано со женски. :geek: :!:
    Иначе порано со мојата најверна другарка ке почневме да се тепаме поради некоја игра и такви глупости е мали де бевме 8,9 години. :D
     
  13. Rubiii

    Rubiii Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    2.616
    Допаѓања:
    5.416
    Пол:
    Женски
    Нема нешто поглупаво и подебилно од тепачка помеѓу женски! :puke:
    Кога бев 12-13 години па докај 16, постоеа изроди кои имаа кратки машки коси, дуксери машки, фармерки, буквално целосен стајлинг, понашање и држење како машко, па се тепаа со женски, нели ако случајно некоја вртејќи ги погледнела, без некоја посебна причина, и секогаш ми се грозеле таквите, нормално не ги ни погледнував, скраја да е ( на слики повеќе ги гледав), да ми дојде после пу пу :D
    Грозно...
    Или пак девојки во фустани, скоцкани, и се кубат, се вреѓаат, а се заради едно удирање ненамерно со лакт...
    Несакам ни тепачки помеѓу машки, сум присуствувала на неколку инциденти, ама повеќе ми е разбирливо машко да се степа отколку женски...
    Ме фрапира дури и кога ќе чујам од женска уста пцофки и слични зборови...

    Господ го создал женското да биде спротивно од мажот, да биде женствена, дама, културна, префинета, со манири, а не да биде бетер од машко, со речник од улица, па уште и да се тепа...


    Страшни времиња...
     
    На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Kristinna1

    Kristinna1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 август 2011
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    125
    хахахха, во 4-5 одд се имам степано со едно момиче помала од мене 1 за година и со нозе, со раце затоа што многу озборвит и ми вика ај мо ај истепајме немоjjш лала..и јас на еднаш ќе и ја истепам и таа ќе избега хахаахха 8) :rofl:
     
  15. l0vE...-love

    l0vE...-love Популарен член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2012
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    144
    Пол:
    Женски
    најглупо ми е кога две девојки кје се стпаат :^)
     
  16. the-girl1

    the-girl1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2012
    Пораки:
    1.297
    Допаѓања:
    664
    И тоа за некое машко. :!: И коси ќе почнат да си кубат. :tmi:
     
  17. gingerchild

    gingerchild Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    1.495
    Допаѓања:
    4.992
    Пол:
    Женски
    Јас сум била сведок на женски тепачки од разно-разни причини..
    Ме погледна напоречки коцкасто, дечко ми го погледна, ме подбутна со лактот на скалите (кајшо се гужват триста души и добро е ако не падниш преку ограда, ама битно ја подбутнале), вака рекла за мене, се понашала вака, не ми се допаѓа и ај ќе се степаме.

    Е ај.
    :wasntme:

    Има додуше некои стварно некогаш знаат да те испровоцираат асално да ги затепаш не викам не :devil: .
    [​IMG]
     
  18. Anne15

    Anne15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 февруари 2012
    Пораки:
    762
    Допаѓања:
    244
    Пол:
    Машки
    Си имам такви проблеми.Не дека јас ги потикнувам и дека се тепам,едноставно ми се закануваат од љубомора.Се прашувам како би решила ваков проблем? :(
     
  19. smooch

    smooch Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2011
    Пораки:
    925
    Допаѓања:
    3.889
    Пол:
    Женски
    Според мене многу ниска работа. Се немам тепано а и се надевам нема :D
     
  20. ribce27

    ribce27 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 декември 2011
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    54
    ne se imam tepano ednas za malku ke se stepav ama bev pijana rabotata bese so i ja otvoriv vratata vo wc dodeka mochase hahahaha pa jas ne bev kriva taa ja nemase zatvoreno :) i jas ja zatvoriv i pagjav od smeenje i taa izleze i pocna da vika nesto bla bla ...ubo so ne se stepavme oti koga ke me iznervira nekoj mozam da go ubijam :) ama vo sekoj slucaj stramota e i izgleda mn prostinski no ne vikam ne ako nekoja me isprovocira mozi da si go dobie a jas ne se karam nitu ke udram nekoja bez nekoja golemaa golemaa pricina.