1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепачки

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 6 август 2010.

  1. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.381
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Дали некогаш сте се пресметале со некого физички?
    Колку треба да ви згреши некој или испровоцира за да ве предизвика да го удрите?
    Најинтересни се женските тепачки, гребење и кубење за коса :lol: Сум присуствувала на многу такви и тоа најчесто за некој дечко кој фаќа сеир во публика :lol:
     
  2. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.747
    Допаѓања:
    32.111
    Пол:
    Женски
    Се имам тепано со сестра ми како помала. Се удиравме, се штипевме и се кубевме за коса.
     
  3. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Ехеее, пораснав со тепачки... најчесто со сестра ми :lol: Кубење за коса, штипење, гребење, мавање шамари, клоцање и слични такви „боречки вештини“. Сум тепала, ама и сум била тепана. На сестра ми еднаш и ги скршив наочарите при таква тепачка, а она мене ми го шина прстот. Не се согласуваме баш најдобро уште од мали, па многу често се тепавме. Сега поретко, ама знае да падне по некоја навреда :rofl:
    Инаку ми се случува често да отидам на YouTube и таму да гледам тепачки. Еднаш во средно бев во публика кога двајца идиоти се степаа за девојка. А оваа па пуфла се прчи лево десно ко којзнае што да се дешава. На крај и двајцата се освестија што прават па и мавнаа по една сочна пцофка и ја откачија. :D :D
     
  4. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
    Ахх, се имам степано со едно девојче од класот. Воопшто не сакам кога девојчиња се тепаат, ама тогаш ми прекисна и не можев за се воздржав и залепив два шамари и така настана тепачка. Инаку не сакам ниту пак кога машки се тепаат, поготово кога се тепаат за некоја девојка или за некоја друга ситница. И обично повеќе се потресувам кога гледам дека машки се тепаат, отколку кога се тепаат женски.:^)
     
  5. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Дали некогаш сте се пресметале со некого физички?

    Не, а ниту посакувам бидејќи сметам дека е крајниот начин и сека се може да се реши со зборови.

    Колку треба да ви згреши некој или испровоцира за да ве предизвика да го удрите?

    Мора да ми згреши многу за да посегнам кон оваа работа.

    Најинтересни се женските тепачки, гребење и кубење за коса :lol: Сум присуствувала на многу такви и тоа најчесто за некој дечко кој фаќа сеир во публика :lol:


    Сум присуствувала и јас, сеир фаќав, секако... Безсмислено ми е да се тепам за момче. Доколку ме сака, нема да остави само да набљудува како се тепам со другата девојка. :)
     
  6. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Па се тепав ко помала :$ Најчесто со брат ми.Се тепав и со девојчињата в градинка т.е. ги тепав :D Сега на тоа гледам како на многу површна работа и криво ми е што ги тепав.А и знам во 8 и залепив шамар на една од 6 одд.Малава почна многу да се филма и да се прави паметна,па мораше.Тоа го видоа само моите другарки бидејќи бевме во женската соблекувална :D Тепачки кога има секогаш си ги гледам :lol: Годинава доста имаше женски тепачки,бериќетно беше :lol: :rofl:
     
  7. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле ме насмеа :D
    Јас и сестра ми како помали нон стоп се тепавме :tmi: Таа е постара од мене ама јас отсекогаш бев покрупна од неа :$ Обично кога ќе се затепавме легнував врз неа и ја смачкував за да неможе да мрдне :lol:
    А за такви сеирџиски тепачки сум била сведок на доста. Лани во школо гледав и се отепав од смеа :rofl: Колку беа смешни само. Иде едната и се раскрекува на другава и таа ја фаќа и и мава една глава. Тоа се случуваше на голем одмор и цело школо беше собрано во дворот :lol: Па и како што сме ние велешани познати како сеирџии уште полошо :D Информацијата се шири со брзина на светлината и веднаш се дознава за што била тепачката.
    Смешно во секој случај. А така да се резилам пред народ никогаш не ми се случило. Ќе одбегнам подобро или со збор ќе ја смачкам отколку да ми фаќа сеир некој од страна.
     
  8. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Со брат ми се тепав нонстоп , знае и сега понекогаш да летне некој шамар ама поретко. Не сум се тепала крвнички со никој ,не ни сакам . За машко не се тепам , немало некој вреден до сега . :)
     
  9. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.086
    Пол:
    Женски
    Многу ми треба за да дигнам рака на некого ! Прво сметам дека е некултурно и нецивилизирано ние девојките проблемите да ги решаваме така . Во секој случај би го избрала вербалниот напад ]:)
    Инаку да ми се има случено како помала преку глава ми дојде една глупачка и секако до последен момент се воздржував и ми пукна филм кога ми залепи шамар си реков е тоа е !!! Сега го доби . Истрчав до најблиската продавница купив едно 5 јајца и почнав да ја гаѓам низ цело школо ја чапнав за коса имав доги нокти а таа бујна коса се заплеткавме !! :lol: Дојде обезбедувањето почнаа да не тргаат и мене и неа , и тогаш да не ја претерам многу коса и фалеше. Кога и понатаму низ солзи сета излигавена почна да ме вреѓа јаде ноакут со нога :clap:
    Случката заврши неславно кога ме пријави во полиција и таму ја гледаа зачудено зошто беше две и пол години постара од мене .Се чувстував глупаво , не се покајав што добро ја начукав ама баш ми беше криво што имавме публика која будно го следеше целиот настан .Инаку со сестра ми како малечки многу се тепавме , одамна ја немав удрено ама пред некој ден кога на глава ми се качи и почна да вика вреска и мафта нинџиски наоколу и залепив една лесна десна и и кажав кај и е местото :geek:
    Ептен ми падна жал , ама си го имаше заслужено :|
     
    На Squirrel му/ѝ се допаѓа ова.
  10. parisheroinstars

    parisheroinstars Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јули 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    25
    Со брат ми се тепавме многу често.. уствари јас него го тепав. :$
    Многу ми е невкусно да се тепаат девојчиња, затоа се пробувам да решам со разговор, а не вербално. (Кого лажам јас, кога ќе ми пукне филмот, не можам да се воздржам :?: )
     
  11. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.212
    Допаѓања:
    5.613
    Пол:
    Женски
    Искрено да кажам ја сум разгалено девојче многу. Како помала бев голема лигла. Лошо, но вистинито.
    Но ако некој ми ги спои + и - во главата.... :punch: :D
    Еднаш се сеќавам,пред 2/3 години, премногу ме нервираше едно девојче.Значи ме провоцираше. Ја начекав еден ден како искача и коа и ја залупав.. И тука сите машки одма се собираат нешто викаат ова она :|
    Но после девојчето, прекина со тоа "јадење гомна".
    Прва и последна тепачка, до сеа.... :wasntme:
     
  12. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    Досега со никој се немам пресметано физички иако на моменти ми доаѓа некои личности баш убаво да ги натепам :lol: За да дојде до тепачка треба некој да ми ја помине секоја можна граница и да ме извади навистина од такт. Не сум личност што сака да се расправа и пробувам да решам се на мирен начин со неколку збора. Сум била сведок на повеќе женски тепачки и многу ми е криво и ме нервира кога ќе видам како 2 девојки се тепаат за машко а тоа од страна им се смее. Исто така ми се глупави и тепачките од типот таа зборувала или рекла вака за мене па ќе и покажам сега јас :!: Се на се не вреди да се пресметувате со некогу физички бидејки така се спуштате на негово ниво - премногу ниско за вас ;)
     
  13. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Пишете на youtube вака - samar na casu и ucenik tuce profesoricu....Ќе се згазите од смеење.. :rofl:
     
  14. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    И чекам коментари
     
  15. prettyButerfly

    prettyButerfly Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јули 2010
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    13
    Со сестрами обавезно се тепаме порано многу често во последно време не толку..инаку одбегнувам физички а и вербални пресметки (освен со сестрами хаха )затоа што мрзам кавгаџии и агресивни луѓе .Се имам степано само еднаш и тоа во четврто мислам,му мавнав шамар на едно момче од клас не памтам зашто ама морал многу да ме испровоцира..Мислам дека е многу просто т.е нецивилизирано да решаваш проблеми со тепачки мене лично би ми било понижување да се тепам ,а поготово не за дечко а околу публика и да си фаќаат сеир е не фала.. :rock:
     
  16. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.381
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    И јас се имам степано еднаш-кога бев мала со едно машко од моето одделение. Крв од носот му пуштив :o После мајка му се јавуваше кај нас дома да каже дека сум го натепала син и :lol:
     
    На Gargamel му/ѝ се допаѓа ова.
  17. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Јас ги тепав машките кога бев мала-ама среќа не ми враќаа :lol: и со женско се имам тепано-со едно.
    Аааа да, сега ми текна дека се собиравме цела банда и ги тепавме помалите од нас. За ќејф. Мислам не онака силно туку... А сега-бегам подалеку од тепачки. Малото девојче порасна и созреа :lol:
     
  18. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Па... :?:
    Ми се случуваше како малечка да избувнам и да стресам некоја на некого :lol:
    И со брат ми како мали МНОГУ се тепавме, дури крвнички што се вели.
    Но сега никако :!: Не си дозволувам такво нешто. Па уште за дечко да се тепам :o Можда.... ама НЕГО! ]:)
     
  19. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Добро како мали со брат ми претерано многу..Инаку ги тепав децата од улицата и после како ништо да не било ги терав да си играме.Тепав се и машко и женско :lol: :punch:
     
  20. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.498
    Допаѓања:
    2.723
    Лелелелеле :rofl: :rofl: :rofl: ова ми е најјако од сите http://www.youtube.com/watch?v=HX7lXHgVlPg
    Како го здробиииииии :D :D :D :D :x :clap: