1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепачки

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 6 август 2010.

  1. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Физичката пресметка не е решение за недоразбирањата и несогласувањата. Мажите најчесто физички се пресметуваат во пијана состојба, а жените заради машко.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
  2. edna_malecka

    edna_malecka Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2018
    Пораки:
    3.894
    Допаѓања:
    14.690
    Пол:
    Женски
    Денес сите се прават јаки на зборови само" ќе ти дојдам земјата ќе ја бациш со тилот " и ред други.
    Или ќе се сретнете и појакиот му вика на послабиот "ова ти е последен пат пошто ако те грабнам има у раце да ми останеш те жалам".
     
  3. ImePrezime

    ImePrezime Активен член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2020
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    33
    тепање е за проста раја :D
     
  4. Vanilla15

    Vanilla15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 мај 2019
    Пораки:
    1.041
    Допаѓања:
    3.130
    Пол:
    Женски
    Не сум за тепачки општо, ама кога си веќе средно и над тоа па ич ми нема смисла.
    Пораснав со машки и ко мала нонстоп се тепав со машки, играјќи, за глупости, ме бутнал некој па мора да му вратам, дечишта без памет, со камења се мававме, глава сме можеле да си дупнеме :drunk:
    Со девојче се немам ни тепано ни расправано посебно не во јавност, сум се скарала пример да, а од средно натака ако не ми одговара нешто прекинувам контакт и толку. :wasntme: