1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тепање

Дискусија во 'Канта' започната од Najubava09, 23 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
  Ако има ваква тема слободно клуч :) или ако темава ви е глупава ...
  Оваа тема е за да раскажеме случки кога ние сме се тепале или кога сме гледале некоја тепачка....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.481
  Допаѓања:
  64.008
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.