1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Теретана

Дискусија во 'Канта' започната од Rebelle, 27 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rebelle

  Rebelle Активен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Луѓе бев на лекар за грбот и ми рекоа дека морам да одам на теретана за да ги зајакнам грбните мускули. Па сакав да ве прашам кои се најдобрите теретани во градот? Ама плус и поефтинки да бидат, зашо не планирам да се билдам :?:
   
 2. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  896
  На Rebelle му/ѝ се допаѓа ова.
 3. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  42
  секој ден одам единствено кога неможам ептен..ми стана хоби обожавам :lol: :D позз феминки :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.