1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Термини за НЕдобивање

Дискусија во 'Бременост' започната од 0ли, 6 март 2017.

 1. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  8.456
  Допаѓања:
  28.764
  Пол:
  Женски
  Ајде датумчиња за недобивање пишете, да си имаме и такво катче :inlove:

  Ви посакувам на сите недобивање и прекрасни || :inlove:
   
  На Milobebence, Cinderfakinrella, TheGetmaki и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.361
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Ајде да го скршам мразот :$
  02.03.2017г :)
   
  На Cinderfakinrella, TheGetmaki, Andonia и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Dear_Thing

  Dear_Thing Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  2.653
  Пол:
  Женски
  19.03 чекам II :inlove: Нејќам ни да помислам на добивање :fubar:
   
  На ₩anna Be Momm¥, Cinderfakinrella, AudreyH и 4 други им се допаѓа ова.
 4. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.062
  Допаѓања:
  5.683
  Пол:
  Женски
  Ајде тест :P
   
  На Bebulleee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Valentina888

  Valentina888 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2016
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  3.279
  Пол:
  Женски
  22-03 нема да добијам :inlove:
   
  На macalavica, Cinderfakinrella, EmilijaEmilija и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.361
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Имав доцна овулација, ќе си почекам за тест :$
   
 7. Dear_Thing

  Dear_Thing Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  2.653
  Пол:
  Женски
  Е така веќе може (highfive)
   
  На Valentina888 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  8.456
  Допаѓања:
  28.764
  Пол:
  Женски
  02.03.2017 - Bebulleee
  19.03.2017 - Dear_Thing
  22.03.2017 - Valentina888


  Ајде, за арно, за убаво!!!
   
  На Cinderfakinrella, Momichka, babyhope и 4 други им се допаѓа ова.
 9. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.062
  Допаѓања:
  5.683
  Пол:
  Женски
  Со среќа златно,дај Боже две бебчина :*
   
  На Bebulleee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.361
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Аааааа Тиииииии!!!! :D
   
 11. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  8.456
  Допаѓања:
  28.764
  Пол:
  Женски
  Чекам да видам, касна овулација ќе имам. :wasntme:
   
 12. Andonia

  Andonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2017
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  1.012
  Пол:
  Женски
  14.03.2017 ;) od sto ne sakam da ne dobiam zaboraviv koja data treba pa moram da vidam :D
   
  На babyhope, 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 13. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.022
  Допаѓања:
  13.027
  Пол:
  Женски
  13.03.2017 :)
   
  На Cinderfakinrella, babyhope, 0ли и 2 други им се допаѓа ова.
 14. babyhope

  babyhope Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2015
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  986
  Пол:
  Женски
  18.03.2017 е денот :)
   
  На 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 15. babyhope

  babyhope Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2015
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  986
  Пол:
  Женски
  Бебуле, ајде тест :party:
   
  На Andonia и Bebulleee им се допаѓа ова.
 16. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  8.456
  Допаѓања:
  28.764
  Пол:
  Женски
  02.03.2017 - Bebulleee
  13.03.2017 - ocicka2014
  14.03.2017 - Andonia
  18.03.2017 - babyhope
  19.03.2017 - Dear_Thing
  22.03.2017 - Valentina888

  :inlove:
   
  На Dear_Thing, babyhope и Bebulleee им се допаѓа ова.
 17. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  3.134
  Допаѓања:
  79.009
  Пол:
  Женски
  Хуху,ме фаќа позитивна возбуда од датумиве,и фактот колку бебуши еден ден ке се родат:inlove: 11.03:~:
   
  На kim.k, Cinderfakinrella, Momichka и 3 други им се допаѓа ова.
 18. AudreyH

  AudreyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  211
  19.03.2017 да не добијам :D
   
  На babyhope, 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 19. Elenota

  Elenota Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2016
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  12.03.2017 :*
   
 20. bella.gk

  bella.gk Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  677
  Пол:
  Женски
  20.03.2017:)