Термини за НЕдобивање

Дискусија во 'Бременост' започната од 0ли, 6 март 2017.

 1. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  6.199
  Допаѓања:
  22.837
  Пол:
  Женски
  Ајде датумчиња за недобивање пишете, да си имаме и такво катче :inlove:

  Ви посакувам на сите недобивање и прекрасни || :inlove:
   
  На Milobebence, Cinderfakinrella, TheGetmaki и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  20.405
  Пол:
  Женски
  Ајде да го скршам мразот :$
  02.03.2017г :)
   
  На Cinderfakinrella, TheGetmaki, Andonia и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Dear_Thing

  Dear_Thing Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  2.651
  Пол:
  Женски
  19.03 чекам II :inlove: Нејќам ни да помислам на добивање :fubar:
   
  На ₩anna Be Momm¥, Cinderfakinrella, AudreyH и 4 други им се допаѓа ова.
 4. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.035
  Допаѓања:
  5.606
  Пол:
  Женски
  Ајде тест :P
   
  На Bebulleee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Valentina888

  Valentina888 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2016
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  3.278
  Пол:
  Женски
  22-03 нема да добијам :inlove:
   
  На macalavica, Cinderfakinrella, EmilijaEmilija и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  20.405
  Пол:
  Женски
  Имав доцна овулација, ќе си почекам за тест :$
   
 7. Dear_Thing

  Dear_Thing Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  2.651
  Пол:
  Женски
  Е така веќе може (highfive)
   
  На Valentina888 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  6.199
  Допаѓања:
  22.837
  Пол:
  Женски
  02.03.2017 - Bebulleee
  19.03.2017 - Dear_Thing
  22.03.2017 - Valentina888


  Ајде, за арно, за убаво!!!
   
  На Cinderfakinrella, Momichka, babyhope и 4 други им се допаѓа ова.
 9. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.035
  Допаѓања:
  5.606
  Пол:
  Женски
  Со среќа златно,дај Боже две бебчина :*
   
  На Bebulleee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  20.405
  Пол:
  Женски
  Аааааа Тиииииии!!!! :D
   
 11. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  6.199
  Допаѓања:
  22.837
  Пол:
  Женски
  Чекам да видам, касна овулација ќе имам. :wasntme:
   
 12. Andonia

  Andonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2017
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  1.012
  Пол:
  Женски
  14.03.2017 ;) od sto ne sakam da ne dobiam zaboraviv koja data treba pa moram da vidam :D
   
  На babyhope, 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 13. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.979
  Допаѓања:
  12.887
  Пол:
  Женски
  13.03.2017 :)
   
  На Cinderfakinrella, babyhope, 0ли и 2 други им се допаѓа ова.
 14. babyhope

  babyhope Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2015
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  986
  Пол:
  Женски
  18.03.2017 е денот :)
   
  На 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 15. babyhope

  babyhope Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2015
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  986
  Пол:
  Женски
  Бебуле, ајде тест :party:
   
  На Andonia и Bebulleee им се допаѓа ова.
 16. 0ли

  0ли Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 август 2016
  Пораки:
  6.199
  Допаѓања:
  22.837
  Пол:
  Женски
  02.03.2017 - Bebulleee
  13.03.2017 - ocicka2014
  14.03.2017 - Andonia
  18.03.2017 - babyhope
  19.03.2017 - Dear_Thing
  22.03.2017 - Valentina888

  :inlove:
   
  На Dear_Thing, babyhope и Bebulleee им се допаѓа ова.
 17. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.053
  Допаѓања:
  65.633
  Пол:
  Женски
  Хуху,ме фаќа позитивна возбуда од датумиве,и фактот колку бебуши еден ден ке се родат:inlove: 11.03:~:
   
  На kim.k, Cinderfakinrella, Momichka и 3 други им се допаѓа ова.
 18. AudreyH

  AudreyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  211
  19.03.2017 да не добијам :D
   
  На babyhope, 0ли и Bebulleee им се допаѓа ова.
 19. Elenota

  Elenota Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2016
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  12.03.2017 :*
   
 20. bella.gk

  bella.gk Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  406
  Допаѓања:
  668
  Пол:
  Женски
  20.03.2017:)