Термини на породување

Дискусија во 'Бременост' започната од koritsaki, 9 ноември 2010.

 1. Larahappy

  Larahappy Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2019
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  179
  Моето се крие постојано најверојатно е девојче, розево обојтене. :l:
   
  На Presrekna, koritsaki, Martka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. minneymouse82

  minneymouse82 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2016
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  1.239
  Пол:
  Женски
  Повторно и јас во оваа тема -
  04/03/2020 :hug::l:
   
  На koritsaki, Meckicja, kavadar4anka и 4 други им се допаѓа ова.
 3. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  4.600
  Пол:
  Женски
  до каде сме со списокот?
   
 4. Vetruska

  Vetruska Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  389
  Еве ме и мене :)

  21.01.2020 (пак машко) ❤️
   
  На *malenavolena*87, Martka, betty oh и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Малечкоxxx

  Малечкоxxx Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  126
  Пол:
  Женски
  Ви благодарам од срце на сите :inlove: чуството е неверојатно прекрасно:inlove:ве гушкам:l:
   
  На didisi, koritsaki, Martka и 2 други им се допаѓа ова.
 6. bela.m

  bela.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  838
  Допаѓања:
  3.078
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно две сини срциња! :*
   
  На thinkerbell, betty oh, Sofi.ja и 10 други им се допаѓа ова.
 7. *malenavolena*87

  *malenavolena*87 Активен член

  Се зачлени на:
  1 мај 2019
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  24.01 :D
   
  На koritsaki, Martka, betty oh и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Mini90

  Mini90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  1.797
  Пол:
  Женски
  27.09.2019 :l:
   
  На Presrekna, koritsaki и Martka им се допаѓа ова.
 9. rainbowmama

  rainbowmama Нов член

  Се зачлени на:
  Вчера
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Здраво! Да се запишам и јас, 04.12, полот најверојатно нема да го дознаеме пред време. :wasntme:
   
  На Martka, Septemvri и Presrekna им се допаѓа ова.