Термин за пораѓај

Дискусија во 'Канта' започната од mama89, 31 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mama89

  mama89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.019
  Допаѓања:
  9.329
  Пол:
  Женски
  Не сретнав ваква тема...па да си пишеме кој кога треба, мене ми е крајот на октомври до 3 ноември,има ли некоја мама со мене?тој термин?
   
 2. <3 pleza4e <3

  <3 pleza4e <3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2015
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  3.434
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема мила :) се надевам ке ги спои модераторот:)
  Се вика термини на пораѓање ако сакаш можеш тамо да си пишеш
   
 3. mama89

  mama89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.019
  Допаѓања:
  9.329
  Пол:
  Женски
  Фала,ама не сум ја приметила дека од моб сум укл и не гледам добро,може ќе ја спојат :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
  На mama89 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.