1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тестирање во PricewaterhouseCoopers (PwC)

Дискусија во 'Барање работа' започната од Anna85, 19 октомври 2013.

 1. Anna85

  Anna85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Девојки, во моментов има отворен оглас во PricewaterhouseCoopers (PwC) ... Дали некој од Вас веќе аплицираше и како поминавте на он-лајн тестирањето... тешки ли се тестовите, како се подготвивте за тестирањето?