Тестирање во PricewaterhouseCoopers (PwC)

Дискусија во 'Барање работа' започната од Anna85, 19 октомври 2013.

 1. Anna85

  Anna85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  330
  Пол:
  Женски
  Девојки, во моментов има отворен оглас во PricewaterhouseCoopers (PwC) ... Дали некој од Вас веќе аплицираше и како поминавте на он-лајн тестирањето... тешки ли се тестовите, како се подготвивте за тестирањето?