1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тест на невиноста

Дискусија во 'Канта' започната од velinova33, 30 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. velinova33

  velinova33 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Сакам да направам тест за невиноста ...дали некој ке можее да ми објаснии повеке околку тоа?:)
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Влези во када, ако не си невина, ќе искачаат балончиња воздух. Ако си, немаш гајле.
   
  На rossonerka, calliope, ana-banana и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. princess11ska

  princess11ska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  64
  Хаха Саја бе ме умре од смеење хахаха!! :rofl: :rofl: :rofl: И јас мислам тоа е најдобар тест и најуспешен. И јас така си проверив дали сум невина :rofl: :rofl:
   
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
  И јас би одела со советот на Саја, ама ме мачи што истиот ефект се постигнува и со испуштање издувни гасови во водата. Така да, може лажна надеж ке си дадеш дека си невина. :|
   
 5. Sarasweet

  Sarasweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2010
  Пораки:
  321
  Допаѓања:
  150
  Тест за невиност не постои. (барем колку што сум информирана) :^)
  Ако си имала однос нормално дека не си невина, или ако сте имале петинг па не знаеш дали си или не си, ако не си почувствувала дали те скинал тогаш можеш на гинеколог да отидеш па да видиш.
  Друг начин нема.

  Тоа Саја што зборува за кадата иако изгледа смешно во темата за хименопластика мислам ( или темата невина до прва брачна ноќ) имаа пишувано форумџики "трикови" ( коишто не знам дали се вистинити, тие што ги пробале знаат ) за да откријат дали девојката или дечкото имале однос до тогаш, такада разгледај и таму ако ти послужи за нешто...
   
 6. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  А чекај што е финатава, незнаеш дали си невина, и као очекуваш друг да ти каже?? :?:
  Не се секаваш, или пак се соменеваш во способноста на алфа мужјакот :o
  Е деца деца, мислите што правите и каде и со кој спиете, а не вака, ццц |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.