1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тес Геритсен

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од LBNMOP, 11 јули 2018.

 1. LBNMOP

  LBNMOP Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2018
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Кои книги од оваа писателка досега се преведени на македонски?
  Дали ви се допаѓа нејзиниот стил на пишување?