1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тетоважа

Дискусија во 'Канта' започната од simon4ee, 5 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Сакам да се истетовирам на стомак па ако може некој да ми каже неко искуство со тетоважа и дали преставува болка?
   
 2. beautiful87

  beautiful87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  116
  A да вложите малку повеќе труд да разгледате по темиве пред да отварате нови :devil: Има иста ваква тема telo/tetovaza-t409/ Клуч
   
 3. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  фала со ми кажа дека ваква тема имало јас барав ама не најдов
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 5. simon4ee

  simon4ee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Kluc neka e :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.