1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тетоважи

Дискусија во 'Канта' започната од jerryy, 26 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jerryy

  jerryy Активен член

  Се зачлени на:
  19 мај 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Сигурна сум дека барем некој има напраено, ме интересира како е:)? бтв сакав да прашам дали некој има напраено сам дома или дали знај дали можи да се напрај со обично мастило дома ? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.026
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.