Тетоважи

Дискусија во 'Канта' започната од Angells bejb, 4 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angells bejb

  Angells bejb Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2017
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Не сум некој таков стил,но неодамна ми се заврте низ главата тетоважа да правам па сакам да прашам
  дали некој од вас или знаете некој што има правено тетоважа,каде сте ја правеле и која е цената?
   
 2. Ice&Fire

  Ice&Fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2015
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  80
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.