1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тетоважи

Дискусија во 'Канта' започната од ines.h, 23 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  18.856
  Ако има ваква тема веднаш одстранете ја .
  Дали сакате да се тетовирате? ....дали сте за тетовирањето или против .
  Доколку би ставиле тетоважа која би била таа и кое е нејзиното значење .
  Или доколку имате каква е и што значи истата ?

  Јас лично немам тетоважа......би ставила можеби некоја сосема мала не многу забележителна и секако само со некое значење да биде (кога веќе си го цртам телото да носи некоја порака тоа :) )
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
  telo/tetovaza-t409/
  Доколку отворате тема побарајте во соодветниот подфорум дали веќе постои иста, или искористете го копчето за пребрување на форумот горе десно. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.