Тетовирање

Дискусија во 'Канта' започната од Elena.A, 12 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena.A

  Elena.A Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали сте за тетовирање или не? Каква тетоважа сакате и каде? :D
  јас со дечко ми ќе идам на одмор, па планирам да се тетовирам..али нема никаква идеја каква тетоважа. Некој предлог? :D
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  5.255
  Ако немаш идеја што да тетовираш, тогаш зошто сакаш да се тетовираш???

  Идеја-истетовирај го името на дечко ти :wasntme:
   
 3. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.630
  Допаѓања:
  51.462
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.