1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тетовирање..

Дискусија во 'Канта' започната од SandraTT, 3 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SandraTT

  SandraTT Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
  Што мислите за тетоважите,дали се имате тетовирано,би се тетовирале и дали е болно доколку се имате тетовирано? :$ :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.601
  Допаѓања:
  59.538
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.