1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Технички проблеми

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 9 август 2010.

 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  Доколку се соочите со проблем од техничка природа при користењето на сајтот, ве молиме да го пријавите во оваа тема. Однапред ви благодариме! :bow:
   
  На Hortenzija, dadyylittlegirl, angelche16 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. kikeee

  kikeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  сакав да прашам дали името што сега ми е "kikeee" може да го променам??
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Твоет прашање нема врска со некој технички проблем, постави го во соодветна тема или пак пиши и лп на билката ;)
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  146.964
  Ако технички проблем е кога ќе излезам од форумот на главната страна на фемина,ме одлогира,ако отворам некоја содржина,пак ме логира и се така до недоглед.И некогаш кога ќе се логирам ми пишува Инвалид тоукен или нешто така беше и пак треба да стинам ентер за да ме префрли на форумот.
  Ете ви...
  И драга Билке,ако можеш да ми одговориш на прашањата на критики и забелешки,многу би била среќна! :rofl:
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  ^ И кај мене е исто како кај лилит :?:
   
 6. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  И кај мене...и вчера нешто многу кочеше сајтот.Не можев ни мислење да испратам!
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Истото се случува и кај мене.
   
 8. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  Па нешто дефинитивно се случува,странава ја гледам видно изменета како да не е ок нешто,поситни буквите,целот дизајн некако чуден.....највероватно ова е привремено така?позз
   
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Беатрис не е привремено, ова е новиот изглед на форумот што го најави Билката. :)
   
 10. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Bilce podrskave ne mi cini......Zosto?A gledam kaj drugive e ok :?:
   
 11. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  И мене исто не ми се менуваше,али после неколку refresh сега си е ок..Пробај..
   
 12. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Ne saka,ne se menuva..... :(
   
 13. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  5.439
  Пол:
  Женски
  А да пробаш со алт + шифт да смениш? :)
   
 14. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  ^^Eпа ќе средат ваљда модераторите набрзо.. ;)
  Во меѓувреме менувај со Shift+Alt...
   
 15. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Eh da beshe taka lesno.Nema kaj mene na laptop makedonska podrshka.Samo holandska i angliska. :D :D Od tugjina mi e kutriov donesen :D :D
   
 16. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  5.439
  Пол:
  Женски
  Па можеш во старт,во контролен панел ( Control Panel ) и после во Regional And Language Options Па во languages кликаш на Details,и таму само ќе го адд-неш Мак. Јазик :) ваљда ќе се снајдеш
   
  На Winter.Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  146.964
  Активни теми кога ќе кликнам не ми ги отвара навистина активните,е туку од 24.08,од пред 54 минути и не од сите подфоруми.
  Е ако намерно е така...
   
 18. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  ^^ И мене исто од пред пола саат активни....
   
 19. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  146.964
  Да бидам конкретна,ги дава како активни само од подфорум слободно време.
   
 20. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
  ^ I kaj mene e isto. Probaj na novi mislenja.
   
  На ivana.1989 му/ѝ се допаѓа ова.