1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Технички проблеми

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 9 август 2010.

  1. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    ^ Не, едноставно, не го употребувај повеќе акаунтот. Тоа стои и во правилата на форумот.
     
  2. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Еве дел од правилата:
     
  3. vendiii

    vendiii Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    2.464
    Не знам ни прашањево кај да го ставам ај нема врска значи вака ... Вчера на темата Фудбалски Натпревари постирав видео ама сега го нема и пишува немате дозвола за оваа категорија ? :^) Да не се навреди Балотели сигурно тој пратил врски да го тргнете ? :D :D :D а сега сериозно зошто ?
     
  4. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Штом пишува така, мислењето е избришано. :)
     
  5. vendiii

    vendiii Популарен член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    2.464
    Ким јас пак како телетабис а зошто ? Не беше некое непримерно или било што да не прекршив некое правило ? пу пу далеку било :lol: :lol: :lol: ?
     
  6. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Венди, не знам не сум задолжена за таа категорија. Еве што пишува во правилата :)
     
  7. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    739
    Една недела со ред секој ден имам проблеми со лозинката. Направено ми е директно да ми влегува, да не ме одлогира се додека сама не се одлогирам, и пред недела дена влегувам во форумот ми вика погрешна лозинка. Ми пуштија нова од фемина, и одма влегов во профил и си ја сменав си напишав моја. Наредното влегување, пак истото. Намерно се одјавив и пак се логирав, да ја пробам мојата лозинка си функционираше. Другиот ден пак се логирам, пак истото ми се случува. Еве веќе 5-6 пати пријавувам да ми пуштат нова лозинка. Хелп енибади???
     
  8. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Златушко додека ја пишуваш провери да не ти е приклучен Caps Lock, зошто пишуваш со големи букви и така и да ти е точно напишана не ја прифаќа, исто провери да не ја пишуваш лозинката со македонска поддршка.
    Мене често пати ми се случуваат и двата случаеви и се чудам, ама одма ми текнува .
     
  9. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    739
    Не е до Caps Lock работата и мене тоа прво ми паѓа на ум. Ама ова се случува цела недела, еве и сега бев логирана, ама не чепкав ништо на фемина неколку часови, и само ме одлогирало. И пак истото, пак си зедов нова лозинка. Да беше еднаш-два пати ај да речам моја непретпазливост, ама бидејќи е подолго време баш внимавам посебно на секоја буква.
     
  10. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Prvo se izvinuvam za latinica, ne saka da mi se vkluchi kirilica.

    I mene ist problem kako Zlatusko...nisto ne cepkam po Femina i posle nekoe vreme samo me odlogira i ja smeniv pass i pak isto :^)
     
  11. bilkata

    bilkata Администратор

    Се зачлени на:
    4 октомври 2008
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    1.679
    Zlatusko и Queen.S, каде се обидувате да се најавите? Директно на форумов или преку почетната страница на сајтот?
     
  12. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Мене пак нон стоп ме одлогирува. Кога ќе се уклучам на фемина си го пишувам корисничкото име па после лозинката и ми се појавува invalid token одам бек и сум си логирана. Зошто така?
     
  13. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.793
    Допаѓања:
    65.509
    Пол:
    Женски
    Може два пати си стиснала на лог ин. Мене обично затоа така ми покажува.
     
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Јас цело време си стојам најавена, никогаш не стискам одјави се и немам проблем. :)
     
  15. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    И јас до сега не се одлогирував, во последно време вака ми прави, а дека двапати кликнувам не верувам.
     
  16. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Ми поминало времето за редактирање. Ете го затворив пребарувачот на 5минути и ме одлогирало.
     
  17. white.kitten

    white.kitten Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    207
    Допаѓања:
    76
    и мене вака ми правис :worried:
     
  18. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    739
    Директно на форумот и еве пак ми се случи истото. Само овој пат влегов во мејлот и пробав со привремената лозинка што ми ја дадовте и влегов. Значи не ми ја регистрира мојата лозинка што ќе ја напишам. Кога ќе ми дадете лозинка, влегувам и одма пишувам моја лозинка и ми пишува "Вашиот профил е успешно ажуриран" се до следното логирање кога не ми ја прифаќа новата лозинка, а се влегува со лозинката што сте ми ја испратиле на мејл.
     
  19. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Pak ne saka da mi se vkluci kirilica, ne znam do sto e problemov :?:

    Иначе ( сега сака сама ми се вклучи :fubar: ) Иначе Билче ја не се ни одјавувам така ми е наместено.Значи ми стои додека ми е исклучен пц а кога сум вклучена а не чепкам ништо само ме одјавува веќе некое време може 1 месец има...Еве сега сменив пас исто не сакаше првин да ми го прифати, ми пишуваше вашиот профил е успешно ажуриран и после морав да се најавувам на стара лозинка...ама послеми го прифати новиот пас. Еве сега моментално на форум сум најавена а на почетна не :^)
     
  20. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    И мене исто.. Кога се ставам на почетна страница не сум логирана, а вака на форум сум.. :?: