1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

[Технички проблем 03.10.2019] Решено

Дискусија во 'Правила и новости' започната од Mihajlo, 3 октомври 2019.

 1. Mihajlo

  Mihajlo Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  20 ноември 2008
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  444
  Пол:
  Машки
  Утрово се случи хардверски дефект на серверот каде што го хостираме форумот. Моментално се наоѓаме на алтернативен сервер, па дел од денешните напишани мислења не се достапни.

  Додека се обидуваме да ги вратиме недостапните содржини од денес, за жал привремено не може да се отвараат теми, ниту да се пишуваат мислења. Набрзо ќе профункционираме со 100%.

  Во оваа тема ќе пишувам апдејти.

  Благодарам за трпението.
   
  Последна измена: 3 октомври 2019
  На marchi-cool, candy.cane, ЕденЧлен и 9 други им се допаѓа ова.
 2. Mihajlo

  Mihajlo Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  20 ноември 2008
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  444
  Пол:
  Машки
  Повторно сме целосно функционални, веќе сѐ е во најдобар ред!

  Сепак, како резултат на дефектот, дел од денешните мислења веројатно нема да можеме да ги вратиме назад. :(
   
  На GirlLove, koritsaki, candy.cane и 3 други им се допаѓа ова.
 3. caka93

  caka93 Нов член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  KAko moze da se smeni korisnicko ime
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Не може да се смени.