1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Технички факултет - Битола

Дискусија во 'Образование' започната од gggjjjggg, 28 јуни 2013.

 1. gggjjjggg

  gggjjjggg Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Има ли некој што знае како е на технички факултет Битола (индустриски менаџмент) какви се професорите , колко е просперитетна насоката индустриски менаџмент и сл.
   
 2. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.421
  Допаѓања:
  31.842
  Пол:
  Женски
  Што смерови има на факултетов?
   
 3. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  2.213
  Машинство
  Електротехника
  Сообраќај и транспорт
  Грфичко инжинерство
  Индустриско инжинерство
  Индустриско инжинерство и менаџмент
  Мехатроника
  Еве страна нивна за повеќе инаформации: http://www.tfb.uklo.edu.mk/
   
  На simonna.a му/ѝ се допаѓа ова.
 4. smailing

  smailing Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Дали некој знае како е на сообраќајниот смер? дали е тешко какви се професорите?
   
 5. bunnie

  bunnie Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Здраво.Дали има некој сто студира на факултетот да сподели искуство?
   
 6. Macorot vo Cizmi

  Macorot vo Cizmi Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Сте полагале пред комисија на Технички Факултет до сега и како е постапката?