1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Технологија на Фемина?

Дискусија во 'За форумот' започната од fenu, 8 март 2015.

 1. fenu

  fenu Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  Здраво,

  Сакав да отворам дискусија на тема „Дали користите и кои апликации ги користите за заштита на приватноста (при комуникација преку мејл, телефонт)“, инспирирана од ранливоста на нашата приватност и актуелните технологии. Прелистувајќи го форумот видов дека не постои подфорум Технологија, па се прашувам каде би било најсоодветно да се отвори дискусија на оваа тема? :?:
   
  На BlackMistery му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.849
  Пол:
  Женски
  Во Општи дискусии мислам дека одат сите теми за технологија, следен пат можеш да прашаш некој од модераторите, нема потреба од цела нова тема. :)
   
  На fenu му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BlackMistery

  BlackMistery Популарен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  701
  Допаѓања:
  1.129
  Пол:
  Женски
  Интересен предлог, зошто не го применат?