Технолошко-технички факултет - Пробиштип

Дискусија во 'Образование' започната од Nana19, 18 април 2013.

 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.744
  Не видов ваква тема за овој факс а сакам да се запишам на него па ако некој има некое искуство дали е тешко шо како е партиципација колку е ке ми помогне доколку сподели благодарам
   
 2. 12masima

  12masima Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  29
  Технолошко технички факлутет Пробиштип

  Технолошко Технички Факултет има во Пробиштип дисперзирани студии ?