1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Те молам не си оди (Sen de gitme)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од BI-44, 16 февруари 2012.

 1. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  974
  Допаѓања:
  484
  "‘Те молам не си оди" e турска теленовела која сеуште се снима и емитува на турската

  државна телевизија. Во серијата се работи за хирургот Мехмет кој ја губи својата сопруга
  во една трагедија и старателството на ќерката го добива мајката на починатата. По 7 години,

  тој се враќа и е решен да се соочи со злобната Лејла и да си ја врати ќерката назад.

  Мехмет ќе запознае нова жена, но дали ќе може да ја преболи сопругата?
  [​IMG][​IMG]
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Гледав нешто на интернет и интересна ми се виде...