1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Те сакам затоа што ...

Дискусија во 'Канта' започната од Idonea, 8 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Idonea

  Idonea Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  642
  Знам дека на љубовта не и требаат причини, но сепак некогаш се јавува потреба да му кажеме на саканиот зошто го сакаме...(ако има слична тема клуч ;) )

  Те сакам затоа што ме разбираш без зборови и ми веруваш без приговор...
   
  На srcka55 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  64
  Te сакам затоа што сум бескрајно вљубена во тебе!
  <3
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.