Тивки песни

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 2 мај 2012.

 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Не видов дали има ваква тема па ако има избришете ја.

  Кажете некои тивки,релаксирачки песни. :)
  На пр. како Lana Del Rey-Born to die.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски