1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тиесто во Скопје [1. септември]

Дискусија во 'Канта' започната од martincencee, 30 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  1ви Септември(среда) Тиесто во Скопјеее!!!Ааааа конечно,едвај чекам да одам и знам дека ќе си поминам најубаво :lol: ,а вие? :)
  http://www.youtube.com/watch?v=b3mOLJvbBwQ :dance:
   
 2. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Де бре толку не се најде никој што ке оди на журката и што го сака Тиесто? :worried:
   
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Порано многу повеќе го слушав, да не ги набројувам хитовите кои знам сеуште се популарни помеѓу младите. Од новиот албум знам само 2 песни... ама знам дека тоа нема никаква врска, секако дека тој како дј нема да пушта само негова музика, туку повеќе ќе пушта музика од други дј-и. Така прават обично - прават техно журка.
  Ја раздолжив - да си кажам дека нема да одам. :wasntme:
   
 4. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Сега мислам дека ќе пушта повеќе негова музика зошто го промовира неговиот нов албум,секако ќе има песни и од други дј-и кои што он си го одбрал и сигурно барем два хита негови најголеми мора да пушти,по журкиве сите пуштаат така.Иначе баш штета што нема да одиш....јас мислам дека тоа ќе биде голема дашавка и шоу :)
   
 5. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  И јас верувам дека ќе биде. ;) Have fun и после настанот чекам да ми кажеш во кратки црти како било... иако нема шанси да ми кажеш дека не ти било убаво.... :wasntme:
   
 6. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  :lol:Имаш право!Ама сепак сигурно ќе те известам за повеќе деталчиња :*
   
 7. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Ех баш ми е криво што нема да одам ! Цел живот за тоа мечтаев и сега ништо. Секогаш ги испуштам сите кул ствари ;( :(
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  oд кога чекав да дојде кај нас... и на крај не одам :o :@ :@
   
 9. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Зашто концертот е на 1ви септември?! :@
   
 10. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  ТИЕСТО во Скопје!!!

  Јас баш сакав да одам, ама утредента патувам, така што не можам да одам. А ептен сакав да одам на Тиесто, а најмногу ме нервира тоа што е на први!
   
 11. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Тиесто во Скопје!!!

  Сигурно е дека бил букиран за сабота и недела на други места како на пример Ибица зошто викенд да дојде ДЈ е мн поскапо а таму сигурно му даваат милионче :lol: Мене ок ми е датумот...немам обврски сега на факс уште не сме почнале ама и да бев на школо,работа,факс-големо чудо една вечер немаше да проспиам :)
   
 12. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
 13. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.