1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тим од соништата (Dream Team)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од sadangel, 4 август 2012.

  1. sadangel

    sadangel Популарен член

    Се зачлени на:
    7 март 2010
    Пораки:
    983
    Допаѓања:
    781
    Британска телевизиска серија во која се прикажува животот на фудбалерите на фудбалскиот клуб Харчестер Јунајтед.
    Па девојки ја имате ли гледано серијава?
    Мене лично ми е една од омилените серии.
    И нормално омилен лик - Карл Флетчер :inlove:
     
  2. Nati.P

    Nati.P Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    855
    Да, ја гледав на времето кога ја даваа на МТВ. Интересна серија, интересни случки имаше. Од фудбалерите па баш и немав некој омилен, сите ми беа некако просечни. Ама, затоа онаа плавата Наташа мислам беше, премногу ме потсетуваше на Викторија Бекам. Почетокот на серијата ми беше поинтересен, после тоа премногу нови ликови и не ми беше тоа тоа како на почетокот.
     
  3. moonlight-girl.55

    moonlight-girl.55 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    1.502
    Допаѓања:
    2.746
    И јас ја гледав, интересна ми беше можеби и дека многу повеќе фудбал пратев на времето. :D
    Не се сеќавам многу на ликовите, на Флетчер да, не ми беше омилен, али најинтересен.
     
  4. Adi888

    Adi888 Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    6.165
    Допаѓања:
    23.020
    Пол:
    Женски
    Мојата омилена серија :inlove:
    Значи со колку внимание ја пратев то чудо едно, преинтересна ми беше, ајде ако некој знај кажвајте онлајн негде да се гледа или да се спушти.
    Сакам да ја гледам пак :inlove:
    Карл Флечерррр, леле колку лудвав па само по него :D
    [​IMG]
     
  5. tace73

    tace73 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    563
    Допаѓања:
    1.395
    Пол:
    Женски
    На времето ја пратев оваа серија, ја даваа на МТВ, па после мислам на Канал 5... Ми беше интересна иако некои работи многу ги испомешаа... Ја даваа некаде до 5-6 сезона, а мислам дека има 10 сезони. не ми текнало да ја побарам на нет, ако некој има линк, нека даде!