1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тинејџерски филмови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Hip-Hop.Baby, 11 јануари 2012.

 1. Hip-Hop.Baby

  Hip-Hop.Baby Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дали гледате вакви филмови? Ги сметате за глупави или сакате понекогаш да се опуштите и да се насмеете?
  И ако може да препорачате некој што ви оставил посебен впечаток. :)
   
 2. TS-310

  TS-310 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  37
  Гледам понекогаш,кога нема што да се гледа.Последен што го гледав беше Lemonade Mouth самиот филм не е ништо посебно,ама ми беше многу убава музиката
   
  На NotAFastRunner му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  1.083
  Пол:
  Женски
  Гледам кога нема што да се гледа и си го пуштам мозокот на пасење.. John Tucker must die ми е интересен од таквите филмчиња

  http://www.youtube.com/watch?v=Lzrj97cGifw&ob=av3e
   
 4. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  Wild child омилен од тинејџерските :)
   
  На LittlePinky, sweetgirl1106, Many-maki и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Овие ги има со лопата да ги ринеш, буквално :)
  Некои што порано ми биле омилени за гледање:
  [​IMG]
  [​IMG]
  Clueless вечно ќе ми биде омилен :lol: :$
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Cleobella, CrazyCrazy09, LittlePinky и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
  Според мене едни од поинтересните :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. booba

  booba Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  226
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Belieber163

  Belieber163 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  444
  За распустов главно хоби: ГЛЕДАЊЕ ТИНЕЈЏЕРСКИ ФИЛМОВИ
  Во кои содржината е иста, а крајот очигледен. Но неможам да си помогнам, секој распуст иста приказна...
  :inlove: Ги обожавам :inlove:
   
 9. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.165
  Допаѓања:
  23.020
  Пол:
  Женски
  Ги обожавам, омилени ми се :) :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.279
  Пол:
  Женски
  Гледам тинејџерски филмови.Деј ар мај фејворит :)
  Омилен ми е The last song!
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  [​IMG]

  [​IMG]

  И други веќе постирани, да не се повторуваат :) .
   
 12. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  Овој ми е најомилен сите делови се убави.
   

  Прикачени фајлови:

 13. Cloee

  Cloee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  35
  Највеќе сакам да гледам тинејџерски фиилмови.Мислам дека сите ги имам изгледано по 100 пати :lol:
  Ако треба некои да издвојам нека бидат Mean Girls(1виот дел) и мојот омилен Easy A. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 14. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  Едни од подобрите :)
  Mean Girls
  [​IMG]
  Clueless
  [​IMG]
  Easy A
  [​IMG]
  She's the man
  [​IMG]
  10 things I hate about you
  [​IMG]
  16 candles
  [​IMG]
  Legally Blonde
  [​IMG]
  The Breakfast club
  [​IMG]
   
 15. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  Monte Carlo, High School Musical :inlove: , The Cinderella Story :)
   
  На littlevampire му/ѝ се допаѓа ова.
 16. T-e-s-a-kam

  T-e-s-a-kam Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  17
  Барам филм

  некое убаво филмче тинејџерско??
   
 17. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Барам филм

  The art of getting by
  It's kind of a funny story
  Project X
   
  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  Legally Blonde, најинтересен е :D

  Princess Protection program

  Remona and Beezus..

  Monte Carlo.. :)
   
 19. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  The craft
  Raise your voice .... :)
   
 20. someone2

  someone2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2012
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  58
  гледам бидејќи сум тинејџер и ми се многу убави :D
   
  На Zaljubena11 му/ѝ се допаѓа ова.