1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тип на депилатор

Дискусија во 'Канта' започната од cupalica, 5 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cupalica

  cupalica Активен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво, дали некој знае да ми одговори кој депилатор е подобар:оној со пинцети или оној со ротирачки дискови?
   
 2. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  2.972
  Допаѓања:
  16.844
  Има друга тема за ова. ;)
  Оваа може слободно во канта.
   
 3. cupalica

  cupalica Активен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Во право си.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.